JCB RH850-E fúró vésőgép SDS+ 850W 3,5J 240V
Menny.:db
Elérhetőség: 9 db raktáron
Ekkor lehet nálad a termék: 2026. május 19.
Cikkszám: JCB-RH850-E
Gyártó cikkszám: JCB-RH850-E
Gyártó:
3 év teljeskörű garancia!
Műszaki adatok:
Névleges bemeneti teljesítmény: 850 W
Ütési energia: 3,5 J.
Szerszámtartó: SDS-plus.
Ütési sebesség névleges fordulatszámon: 0 - 4900 min-1.
Névleges fordulatszám: 0 - 1050 min-1.
Max. Fúrási átmérő fa: 40 mm.
Max. Acélfúró átmérő: 13 mm.
Max. Falazat fúrási átmérője: 26 mm.
Kábel hossza: 3 m.
Súly: 3,50 kg.
Változtatható sebesség
Koffer tartalma:
1 x kiegészítő fogantyú,
1 x mélységállító,
1 x JCB fúrókalapács RH850
Nem értékelt
Leírás és Paraméterek
A nagy teljesítményű 850 W-os motor a pneumatikus hajtóművel együtt 3,5 joule nagy ütési energiát biztosít, ez gyors fúrási előrehaladást biztosít, és különösen előnyös az olyan keményebb anyagoknál, mint a beton.