JCB TS-210JS-E asztali körfűrész 210mm 240V
Menny.:db
Elérhetőség: 8 db raktáron
Ekkor lehet nálad a termék: 2026. május 19.
Cikkszám: JCB-TS-210JS-E
Gyártó cikkszám: JCB-TS-210JS-E
Gyártó:
3 év garancia!
Műszaki adatok:
Feszültség: 230 V.
Névleges bemeneti teljesítmény: 1500 W.
Sebesség üres állapotban: 5000 RPM.
Fűrészlap átmérője: 210 mm.
Fűrészasztal mérete: 480 x 467 mm.
Asztalszélesség-bővítés: 480 x 70 mm.
Jobb oldali párhuzamos funkció: 630 mm.
Max. Vágási mélység (90°): 70 mm.
Max. Vágási mélység (45°): 50 mm.
Magasságbeállítási tartomány: 0-80 mm.
Fűrészlap elfordítható: 0-45°.
Szívócső átmérője: 32 mm.
Súly: 13,5 kg.
Doboz tartalma:
1 x JCB asztali fűrész 210 JS,
1 x HM körfűrészlap 210 x 30 mm 24 fog,
1 x párhuzamos ütköző,
1 x asztali hosszabbító,
1 x szögütköző,
1 x fűrészlapvédő,
1 x szívócső,
1 x csúszó rúd,
1 x gyűrűskulcs
Nem értékelt
Leírás és Paraméterek
Az új JCB 210JS asztali fűrész nagy teljesítményű 1500 W-os motorjával és állandó 5000 fordulat/perc fordulatszámával kiváló társ az építőiparban és a faiparban.
A 210 mm átmérőjű fűrészlap a kézikerékkel 0 és 80 mm magasság között fokozatmentesen állítható, így 90 fokos vágási szögnél 70 mm-es maximális vágási mélység érhető el.
A vágási szög szintén fokozatmentesen állítható 0 és 45 fok között a szép gérvágásokhoz, 45 foknál a maximális vágási mélység 50 mm.